Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Prześwietlenie 2021

Ankieta „Prześwietlenie” przeznaczona jest dla kandydatów/ek na funkcję Naczelnika ZHP i członków/członkiń Głównej Kwatery w związku z wygaszeniem mandatu Naczelniczki hm. Anny Nowosad przez Radę Naczelną. Dzięki wypełnieniu formularza przez kandydatów, członkowie/inie Rady Naczelnej, ale również pozostali instruktorzy/rki Związku, będą mogli lepiej poznać kandydatów/ki, w szczególności zapoznać się z ich poglądami na różne aspekty działania Związku.  Ankieta jest przedsięwzięciem przygotowanym po raz drugi. Pierwsza ankieta podstała spontanicznie w ramach przygotowań do 40. Zjazdu ZHP. Obecną przygotował zespół oparty o instruktorów Harcerskiego Instytutu Badawczego przy wsparciu osób, które zgłosiły się do projektu w ramach otwartego naboru. Więcej informacji o projekcie znaduje się pod https://limev4.zhp.pl/przeswietlenie21/oproj.php

Inspirację do zorganizowania tej ankiety czerpaliśmy m.in. z inicjatyw obywatelskich www.mamprawowiedziec.pl i www.latarnikwyborczy.pl.

W spornych kwestiach ciężar decyzji wziął na siebie,
phm. Piotr Kołodziejczyk
z-ca kierowniczki Harcerskiego Instytutu Badawczego

W tej ankiecie jest 46 pytań.