Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Prześwietlenie 42

Ankieta „Prześwietlenie 42” przeznaczona jest dla kandydatów i kandydatek na funkcje we władzach naczelnych ZHP wybieranych na 42. Zjeździe ZHP. Dzięki wypełnieniu formularza przez kandydatów i kandydatki, delegaci i delegatki na Zjazd, a także pozostali instruktorzy i instruktorki Związku, będą mogli lepiej poznać kandydatów, oraz w szczególności zapoznać się z ich poglądami na różne aspekty działania Związku. 
"Prześwietlenie" jest cyklicznym przedsięwzięciem. Pierwsza ankieta powstała spontanicznie w ramach przygotowań do 40. Zjazdu ZHP. Obecną przygotował zespół złożony z instruktorów/Instruktorek Harcerskiego Instytutu Badawczego i osób, które zgłosiły się do projektu w ramach otwartego naboru. Więcej informacji o projekcie i poprzednie edycje można znaleźć pod adresem: https://limev4.zhp.pl/przeswietlenie42/index.php Inspirację do zorganizowania tej ankiety czerpaliśmy m.in. z inicjatyw obywatelskich www.mamprawowiedziec.pl i www.latarnikwyborczy.pl.

Zespół Prześwietlenia
W tej ankiecie jest 66 pytań.