Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Irys

Droga Druhno Drużynowa/Drogi Druhu Drużynowy!

Po rocznej przerwie, ponownie zapraszamy do wypełnienia Badania Drużynowego, które dotyczy Twojej działalności i prowadzenia drużyny. Badanie kierujemy przede wszystkim do drużynowych, którzy prowadzili drużynę w roku harcerskim 2021/2022.

Informacje w ten sposób zebrane są ważne dla naszej organizacji i bardzo jej potrzebne. To właśnie one mogą nam dostarczyć wiedzy na temat tego, na jakim etapie realizacji jest przyjęta w 2017 roku Strategia ZHP 2025, jak również tego, w jakich aspektach Waszego działania potrzebujecie największego wsparcia. W ewaluacji procesu wdrożenia Strategii ZHP 2025 Twoja perspektywa - perspektywa Drużynowej, Drużynowego - jest jedną z kluczowych, tym bardziej zachęcamy do poświęcenia kilku chwil i pokazania nam jej.

Rozumiemy, że niektóre pytania są szczegółowe i niekoniecznie będziesz mieć pod ręką dokładne dane. W takim wypadku nie zniechęcaj się, po prostu oszacuj wartość najlepiej jak potrafisz/pamiętasz, bez sięgania po szczegółowe dokumenty. Może też okazać się, że pewne odpowiedzi sprawią, że nie zostaniesz zakwalifikowany/a do dalszej części ankiety.

Nie ma złych odpowiedzi, wszystkie Twoje opinie są dla nas bardzo ważne. Badanie Drużynowego 2022 możesz wypełnić do 15.08.2022 r.

Jeśli będziesz chciał/a napisać do nas w jakiejkolwiek kwestii związanej z badaniem, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected].

Czuwaj!

Harcerski Instytut Badawczy ZHP