Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Hengill - link otwarty

Badanie potrzeb w zakresie wsparcia psychologicznego
Droga Instruktorko, Drogi Instruktorze,

zapraszamy Cię do udziału w badaniu, które z naszej - Zespołu ds. Wsparcia Psychologicznego - perspektywy może zmienić na lepsze nasz harcerski świat. Chciałybyśmy poznać Twoje codzienne wyzwania, aby móc lepiej Cię wspierać. Na podstawie badania będziemy planować działanie centralnych form wsparcia, tematy wokół których będą się koncentrować nasze prace oraz postaramy się pomóc Ci najlepiej, jak będziemy w stanie.
Badanie jest anonimowe. Wypełnienie ankiety zajmuje około 20 minut. Badanie składa się z trzech części: (1) Twoje środowisko, (2) Twoi wychowankowie/podwładni, (3) Ty sam(a).
Dziękujemy za pomoc!

Zespół Wsparcia Psychologicznego ZHP jest zespołem działającym w obszarze wsparcia psychologicznego w ramach organizacji. Prowadzimy między innymi telefon wsparcia - Strefę Pomocy - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 15 do 21 pod numerem telefonu 669 116 116. Więcej informacji o naszych działaniach znajdziesz na stronie: https://gkzhp.sharepoint.com/sites/ezhp/SitePages/strefa-pomocy.aspx
W tej ankiecie jest 73 pytań.
Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.

Zgadzam się wziąć udział w badaniu. W badaniu nie będą zbierane dane osobowe respondentów/ek.